مشبک ماسونری : مقیاس با چرخش

کسب رتبه برتر در ارزیابی خدمات فروش

این شرکت در ارتقاء فرایندهای فروش موفق به کسب برترین رتبه شرکت عرضه کننده خودرو درارزیابی خدمات فروش شرکت بازرسی کیفیت و استاندارد ایران (ISQI ) در سال 1399 گردید.

کمپین ویژه ماه مبارک رمضان

شرکت مدیران خودرو در راستای ماه مبارک رمضان کمپین ویژه ایی را در نظر گرفته است ، هدف اصلی این کمپین ارتباط بهتر و قوی تر برند با مشتریان و ایجاد ارتباط قوی با آنهاست.

مسابقه طراحی خودرو

انتخاب آثار برتر بر اساس معیارهای سنجش مسابقه که شامل: میزان خلاقیت بکار رفته در طرح و ایده، توجه به اصول زیبایی شناسی، دقت در هماهنگی و هارمونی با عملکرد و نحوه پرزنت و ارائه آثار میباشد.

رتبه نخست تیگو 7 از نظر ارزش نگهداری

خودروی تیگو7 یک کراس اوور جمع و جور است که توانسته در بازار پر رقابت برزیل رتبه نخست را در این سگمنت به لحاظ نرخ تعمیر و نگهداری در میان چندین کراس اوور معروف بدست بیاورد.

اپلیکیشن خدمات پس از فروش

استفاده از اپلیکیشن مذکور تاثیر زیادی در مدیریت زمان و جلوگیری از اتلاف وقت و سرگردانی مشتریان محترم در تعمیرگاه های مجاز را در دوران همه گیری بیماری کرونا خواهد داشت.

بهبود جامع خدمات پس از فروش

شرکت مدیران خودرو بیش از 15 سال سابقه در طی این سالیان با ارائه خودروهایی در سگمنت های مختلف سعی بر جلب نظر و رضایت مشتریان محترم با هر سیلقه و نیازی را داشته است.

در حال بارگذاری