بهبود جامع خدمات پس از فروش

بهبود جامع مراکز خدمات پس از فروش شرکت مدیران خودرو

گستردگی نمایندگی های فروش شرکت مدیران خودرو سبب گشته در هر نقطه ای از کشور پهناور ایران شاهد تردد انواع مختلف خودروهای MVM باشیم. از طرفی حجم وسیع فروش خودرو لزوم توجه بیش از پیش به بحث خدمات پس از فروش و دسترسی آسان مشتریان محترم به مراکز خدمات پس از فروش را نیز دو چندان می کند. بر این اساس در حال حاضر شرکت مدیران خودرو با نزدیک به 170 مرکز خدمات پس از فروش در سراسر کشور سعی بر ارائه خدمات پس از فروش مناسب و مورد انتظار مشتریان محترم در سراسر کشور را دارد.

پبچیدگی بحث خدمات پس از فروش ، مدت زمان گارانتی، موارد شامل گارانتی و زمان دقیق انجام سرویس های دوره ای خودرو می تواند برای مالکان خودرو دغدغه ساز باشد. از طرفی محدودیتهای موجود در مراکز خدمات پس از فروش کشور در تمامی برندها همواره مشتریان را به پرسش و پاسخ جهت یافتن بهترین ، تمیزترین و با انصاف ترین نمایندگی ها می کشاند. شرکت مدیران خودرو با آگاهی از همه دغدغه ها و نیازهای مشتریان گرامی ؛ ضمن تایید دانش فنی و تخصص نیروی انسانی شاغل در نمایندگی های مجاز خود و تائید موجود بودن قطعات اصلی در تمامی مراکز خدمات پس از فروش، اقدامات لازم جهت استانداردسازی و ارتقاع محیط پذیرش و اتاق انتظار مشتریان را آغاز نموده است.

این ارتقاع شامل ایجاد محیطی پاکیزه با رعایت پروتکل های بهداشتی به عنوان محل استقرار و انتظار مشتریان محترم، استفاده از مبلمان هم رنگ و استاندارد، امکان پذیرایی از مشتریان محترم با نوشیدنی و دسر ، میز پذبرش استاندارد جدید و سایر موارد می باشد.همچنین این استاندارد سازی شامل تمامی تعمیرگاه های مجاز شرکت در سراسر کشور خواهد گردید.

همچنین اپلیکیشن خدمات پس از فروش شرکت مدیران خودرو با رویکرد ارائه خدمات آنلاین به صاحبان خودروهای شرکت مدیران خودرو همانند: نمایش مسیر نزدیک ترین نمایندگی مجاز، امکان رزرو آنلاین نوبت در نمایندگی مورد نظر، استعلام قیمت قطعات و سایر موارد پروسه پذیرش، انجام سرویس و تحویل خودرو را کارامدتر نموده و از اتلاف وقت مشتریان محترم می کاهد. در نهایت امید است تلفیق فضای جدید مراکز خدمات پس از فروش در کنار سرویسهای جدید اپلیکیشن شرکت مدیران خودرو سبب تجربه لحظاتی خوش برای شما مشتریان گرامی گردد.

بهبود جامع خدمات پس از فروش
مطلب قبل
اپلیکیشن خدمات پس از فروش
مطلب بعد

دیدگاهتان را بنویسید

ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلد های لازم علامت گذاری شده اند *