برای تجربه بهتر لطفا مرورگر خود را به CHROME، FIREFOX، OPERA یا اینترنت اکسپلورر تغییر دهید.

خودروی ام وی ام 315 اسپرت

5 / 5

بررسی اجمالی از ماشین

طراحی این خودرو بر گرفته از شیوه و نگرش جدید و مفهومی شرکت چری می باشد. این طرح بر گرفته از عناصر طبیعی، خطوط تیز و ایرودینامیک و تناسب بسیار خوب میباشد که توسط یکی از معتبر ترین شرکتهای ایتالیایی طراحی شده است.

خودرویی زیبا، جذاب و با قابلیتهای شهری و اسپرتی که آن را انتخابی ایده ال برای تمام اقشار به ویژه جوانان و بانوان می نماید و القاء گر مفهوم مدرن و به روز بودن در بین خریداران می باشد.
نمایندگی افتخار 368

ساخته شده:MVM
مدل:ام وی ام 315 اسپرت
نوع سوخت:بنزين
استایل بدنه:هاچبک
موتور:1497cc
حداکثر قدرت:185کیلومتر
راهنمای قیمت:نقد/اقساط
انتقال:اتوماتیک/دنده ای
حداکثر گشتاور:4500 ~ 3000 / 140
مصرف سوخت:8-10/100km
0-100 کیلومتر بر ساعت:7 ثانيه
پسندیدن

نقاط قوت

  • خودروی جوان پسند
  • خودرویی جادار
  • اندازه مناسب خودرو
  • مصرف مناسب
نپسندیدن

نقات ضعف

  • تغییرات متنوع در مانیتور

طراحی داخلی MVM315

طراحی داخلی محیطی گرم، دلپذیر، شاداب، با نور پردازی زیبا و ملایم و وجود نشانگرهای خودرو در دو طرف که انرا به محیطی مناسب بدل نموده است.

صندلی های نرم و راحت، کیفیت داشبورد و ادوات داخلی بسیار خوب، طراحی دلنشین و امکانات رفاهی مناسب در این کلاس خودرو آن را به انتخابی مناسب برای خریداران بدل نموده است.

عملکرد MVM315

قابلیت های خودرو از لحاظ فنی و ظاهری نسبت به رقبا باعث استقبال بسیار خوب از ان در بازارهایی که بدان راه یافته است گشته و در مجموع آن را به خودرویی اقتصادی با ظاهری زیبا و مشتری پسند بدل نموده است.

ایمنی MVM315

بر اساس تست هایی که در سازمانهای معتبر ایمنی صورت گرفته، خودرو نتایج بسیار مطلوبی را کسب کرده که این خودرو را به خودرویی مطمئن و انتخابی مناسب در این کلاس تبدیل نموده است.

 


کارشناس نقلیه خودرو

ایمنی
80%
متور ترانس
85%
رانندگی
85%
قیمت و امکانات
80%
عملی بودن
80%
طراحی
90%
مصرف سوخت
80%
خلاصه

این هاچبک با هدف رقابت وارد بازار ایران شد و تاکنون توسط شرکت مدیران خودرو در مدل اسپرت اکسلنت (Sport Excellent) به فروش می‌رسد. ام وی ام 315 به دلیل طراحی به‌روزتر و آپشن‌های بیشتر در مقایسه با رقیب فرانسوی خود یعنی پژو 206، توانست نظر عده‌ای از مشتریان را جلب کند.

بالا